Ciekawe miejsca turystyczne i obiekty,  Strona Główna

Hotel w Dolomitach – stare drewno we wnętrzach

Witam,

stare drewno we wnętrzach to trend, który wchodzi przebojem na rynek wystroju wnętrz.

Każdy kto jeździ na urlop w Alpy, Dolomity, Tatry zauważył, że stare deski smagane czasem, są atrakcyjnym i ponadczasowym dodatkiem.  Inna ściana, sufit, dodatek do wnętrza można wymieniać w nieskończoność.

Dzisiaj wrzucam kilka zdjęć i hotel na którym warto zawiesić oko. Fajna alternatywa dla tych którzy podróżują i szukają fajnych miejsc.

Gdzie spędzić urlop? Z pewnością to jedno z najczęściej zadawanych pytań, gdy zbliża się moment wyboru terminu miejsca itp.

Ja zawsze powtarzam, że dla mnie najprzyjemniejszy moment to ten okres oczekiwania, gdzieś mniej więcej ok 7-10 dni przed planowanym wolnym w pracy.

Cóż, chciałem wam pokazać jakieś fajne miejsca. Może nie będą to tanie obiekty, ale wydaje się,  że w Polsce można znaleźć podobne hotele, albo domki lub apartamenty.

Przytulne wnętrze
fot.www.alpinadolomites.it

Hotelem, który wybrałem jest Alpina Dolomites. Jest to obiekt 5 gwiazdkowy w przepięknym położeniu gór i o ładnych estetycznych i ciepłych wnętrzach. Mottem hotelu jest ” w zgodzie z naturą ” .No i cóż, patrząc na położenie tego obiektu, trudno się nie zgodzić.

Połączenie drewna, kamienia i szkła sprawia, że obiekt pomimo swej majestatyczności wtapia się w naturę. Gwarantuje także niskie zużycie energii dlatego (mam nadzieje) nie wpływa niszcząco na środowisko.

Ciepłe wnętrze – inspiracje
fot. www.alpinadolomites.it

Osobiści w tym hotelu nie byłem i nie reklamuje tego obiektu, ponieważ wpis służy charakterowi poglądowemu. Ale także ludziom szukającym inspiracji na wyposażenie w  ponadczasowe wnętrza swojego domu albo mieszkania. Stanowi też alternatywę do spędzenia urlopu.

Miejsce do odpoczynku
fot.www.alpinadolomites.it

Ja osobiście jestem fanem drewna, uwielbiam połączenie kamienia z drewnem, dodaje to uroku i ciepła wnętrzom. Myślę, że drewno w domu jest ponadczasowe i uniwersalne. Można je łączyć w dowolnych kombinacjach.

Na zachodzie tzn Austrii, Szwajcarii, Włoszech bardzo mocno się pracuje ze starym drewnem i deskami. Stare drewno we wnętrzach, sprawia wrażenie,że mamy cząstkę natury w domu, która została smagnięta  zębem czasu.

Zapraszam do oglądania galerii zdjęć

Pozdrawiam

Dr Hotel

Drewno w domu
fot. www.alpinadolomites.it
Ładny hotel
fot. www.alpinadolomites.it
Gabinet do masażu
fot. www.alpinadolomites.it
Stare drewno we wnętrzu sypialni
fot. www.alpinadolomites.it
Stare drewno – wnętrze
fot. www.alpinadolomites.it

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *